Senarai Nama Anugerah Pengakap Raja

Written by Wong Kok Nian on . Posted in Informasi

СНПЧ А7 Сургут, обзоры принтеров и МФУ

Senarai Nama Anugerah Pengakap Raja

(Rekod Dari Tahun 2011 - Sekarang)

Tahun 2011

GARY POH KWOR XIANG

SMJK HENG EE

21 GTS

HEAH JUN JIE

SMJK JIT SIN

23 BM

JEREMY CHEANG JENN REN

SMJK HENG EE

21 GTS

LAI JIN XIANG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

NG KHAI WEN

SMJK JIT SIN

06 BM

ONG WEI YEE

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

OOI WOOI KEONG

SMJK HENG EE

21 GTS

OOI ZI SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

PUAH PERNG PING

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

PUAH PERNG YANG

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

TAN KEN NORD

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN KHAI SHIANG

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN ZI JIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

TANG YEE MEI

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

VICTORIA TAN PHOOI KHEI

SM SRI PINANG (SWASTA)

17 GTU

YEAP SHANG YUAN

SMJK HENG EE

21 GTS

YEOH QI JUN

SMJK JIT SIN

06 BM

ZHUO SHIK MING

SMJK JIT SIN

06 BM

 

Tahun 2012

JORDAN A/L IRUTHEEYANATHAN

SMK ST. MARK

10 BW

MAIYUNIZA BINTI MAZLAN

SMK SRI MUDA

18 BW

MUHAMAD AMIRUL AIZAD BIN AB MALEK

SMK DATUK HAJI AHMAD SAID

41 BW

NOOR ATIKAH BINTI ABDUL RAHMAN

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR AZIRA BINTI MD RADZI

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR FATIHAH BINTI ABD RAZAK

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR SHUHADA BINTI JASMI

SMK SRI MUDA

18 BW

NUR SYUHADA BINTI ABDUL RAZAK

SMK SRI MUDA

18 BW

NURSYAHIRAH IZZATI BINTI KHAIRIL

SMK SRI MUDA

18 BW

NURUL SYAZWANA BINTI MOHD ZIN

SMK SRI MUDA

18 BW

SALIMAH BINTI MOHAAMED DESA

SMK SRI MUDA

18 BW

SYAHIDATUL HUSNA BINTI MOHAMMAD SABHI

SMK SRI MUDA

18 BW

UMMI SOFIA BINTI ABD. RASHID

SMK SRI MUDA

18 BW

 

Tahun 2013

ANG CHOW SHENG

SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH

54 BW

CHAN WEI YANG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHEW MING CHAN

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHEW WEI LOON

SMJK HENG EE

21 GTS

CH'NG KHAI YUEN

SMJK HENG EE

21 GTS

KOAY ZHI XI

SMJK CHUNG LING

11 GTS

LIM BEI SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

LIM WEI HANG

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

ONG YU SHEN

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

OOI YEONG SHENG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

QUAH FU YONG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

SAW SZE WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

TAN JING KAI

SMK BERAPIT

40 BM

TAN PEI SENG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

YEOH LENG WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

 

Tahun 2014

CHE ZUHAIRI BIN CHE SHOWPI

SMK SRI MUDA

18 BW

CHONG FOONG LOONG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

DANIEL ONG ZHONG KIONG

SMJK HENG EE

21 GTS

DWAY LI DE WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

IVAN KOK CHENG JIN

SMJK HENG EE

21 GTS

KANG KIAH TIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

KOR YING ZHENG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LAI JIA YONG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LEAN LI JIE

SMJK HENG EE

21 GTS

LEE CHIA CHIE

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LIM CHUN XIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

LIM WEI LUN

SMK TAMAN PERWIRA

68 BM

MOHAMAD NASRI BIN AHMAD BUKRI

SMK POKOK SENA

78 BW

MUHAMAD AMIRUL AMIN BIN AZHAR

SMK DATO’ KAILAN

70 BW

MUHAMMAD AMMAR BIN HASHIM

SMK POKOK SENA

78 BW

MUHAMMAD AZRUL FARIZAL BIN MOHD RASHID

SMK SRI MUDA

18 BW

NG WAI JIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

OOI JIN FU

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN HOOI MIN

SMK BERAPIT

40 BM

TAN KEAN AN

SMK BERAPIT

40 BM

TAN KUN WEI

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN SIA CHIAN

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN YING XIN

SMJK SACRED HEART

04 BP

TEH JUN SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

THEU ZHI YAO

SMJK JIT SIN

06 BM

THOR HOCK WELL

SMJK JIT SIN

06 BM

 

Tahun 2015

OOI JIA WEI

SMK TAMAN PERWIRA

68 BM

TAN CHIN HONG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHAN KOK KEONG

SMJK HENG EE

21 GTS

CH'NG MING WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

JACQUELINE LAW KHAI CHI

SMK BERAPIT

40 BM

KEE JES SE

SMK BERAPIT

40 BM

LAW TAM ME

SMK BERAPIT

40 BM

OOI JUN GENG

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN HONG

SMJK HENG EE

21 GTS

TAN REN SHENG

SMJK JIT SIN

06 BM

THIEN RUAN YUAN

SMJK HENG EE

21 GTS

WONG HANSON

SMJK HENG EE

21 GTS