Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/penangsc/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0
Informasi || Information - Persekutuan Pengakap Malaysia Negeri Pulau Pinang

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2013

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2013

 

(Di Majlis Penutupan Rasmi Kursus APR Basic Management Ke-49, Universiti Sains Malaysia, 14 April 2013)

 

Pingat Jasa Pengakap

TEOH KHENG LIN (ENCIK)

NG CHENG WEI (ENCIK)

ABU BAKAR BIN AWANG (ENCIK)

CHEW CHING YEE (ENCIK)

TAN SU CHENG (ENCIK)

TAN SOW SUNG (ENCIK)

ROZHAN BIN HJ YAHAYA (ENCIK)

SOON PAU VOON (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Lama

CHEW CHING YEE (ENCIK)

HAZLISHAM BIN HANAFIAH (ENCIK)

NORHAYATI BINTI MOHAMAD (PUAN)

TAN SU CHENG (ENCIK)

 

Sijil Kepujian Ketua Pengakap Negara

MUHAMAD MUZHAR BIN MOHAMAD GUS (ENCIK)

CHENG THYE MING (ENCIK)

CHEW CHEE HOU (ENCIK)

LOW CHUN LEONG (ENCIK)

YEOH MOOI LEE (CIK)

LEE HOOI HOOI (CIK)

CHEW KOK RUI (ENCIK)

SHARONJIT KAUR MEI SZE A/P MOON SINGH (CIK)

RASHMINDER KAUR MEI HAN A/P MOON SINGH (CIK)

LAI JIN XIANG (ENCIK)

TANG CHOO CHONG (ENCIK)

ZAIROLNIZAM BIN ZAKARIA (ENCIK)

JAMALIAH BINTI RAZAK (ENCIK)

MOHD HAFIFE BIN ABDUL HALIM (ENCIK)

DAVID KHOO CHON-YI (ENCIK)

 

Pingat Kecemerlangan Pendidikan (Diploma)

WONG KOK NIAN (ENCIK)

 

Pingat Kecemerlangan Pendidikan (SPM)

HEAH JUN JIE (ENCIK)

LAWRENCE LEE WEN JIE (ENCIK)

NG KHAI WEN (ENCIK)

TAN SHAUR QIAN (ENCIK)

TAN ZHEN CHAO (ENCIK)

TAN ZI JIAN (ENCIK)

ZHOU SHIK MING (ENCIK)

 

Pingat Kecemerlangan Pendidikan (SPM)

ANG XIANG BIN (CIK)

CHUAH YU TI (CIK)

KANG KIAN TIAN (CIK)

NURUL SYAHIRA BT. MUHAIZAN (CIK)

THEU ZHI YAO (ENCIK)

 
 

 

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2012

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2012

 

Bintang Semangat Rimba Emas

YAHAYA BIN AHMAD (DATUK HAJI)

 

Pingat Perkhidmatan Gemilang

ABU BAKAR BIN AWANG (ENCIK)

AHMAD TARMIZI BIN KAMARUDDIN (HAJI)

 

Pingat Perkhidmatan Cemerlang

ABDUL GHANI KANESAN BIN ABDULLAH (PROF. MADYA DR.)

CHEW HOCK PHENG (ENCIK)

HENG SOO PENG (ENCIK)

MOHD. JAMIL BIN OTHMAN (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Setia

CHEW CHING YEE (ENCIK)

CHUA TEIK SOON (ENCIK)

DAVID KHOO CHON-YI (ENCIK)

HANIFAH BIN ABDUL MAJID (HAJI)

MOHD NOR BIN HASHIM (ENCIK)

NOORHANISAH BINTI ABDUL KADIR (PUAN)

ONG TAI HSIAN (ENCIK)

TAN KIM TONG (ENCIK)

TAN SOW SUNG (ENCIK)

TAN SU CHENG (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Baik

ALIAS BIN DIN (ENCIK)

BASIR BIN HASHIM (ENCIK)

CHE ASMAH BINTI ABDUL RAHIM (PUAN)

CHANDRAKUMAR A/L SIRIPAL (ENCIK)

GOH CHEAH FENG (PUAN)

HENH ZIN MOON (ENCIK)

KHAIRUDDIN BIN NURUDDIN @ NORDIN (ENCIK)

MOHD. AKIFFADZIL BIN ABDUL RAHMAN (ENCIK)

MOHD. RIJAL BIN OTHMAN (ENCIK)

MOHD. RIZAL BIN ISMAIL (ENCIK)

NAZARUDIN BIN SHAARI (ENCIK)

ONG SHY HANN (CIK)

ROSNI BINTI SAMSUDIN (CIK)

TEOH CHERN ZHONG (ENCIK)

WOO SOON HIN (ENCIK)

ZURAMIN BIN ABU BAKAR (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Baik (Kehormat)

LAU KWAN-HUNG (ENCIK)

MUI CHI KEUNG (ENCIK)

WONG LUI SHEK (ENCIK)

 

Sijil Kepujian Ketua Pengakap Negara

AZMAN BIN AHMAD (ENCIK)

GOH CHEAH FENG (PUAN)

GOH SZE YING (PUAN)

KOH SUCK LIN (PUAN)

LIM TAT CHONG (ENCIK)

MOHD. RIJAL BIN OTHMAN (ENCIK)

MUAZ RAZIN BIN MOHAMAD PUZI (ENCIK)

NORAINI BINTI PUTEH (HAJJAH)

NUR ELIYAWATON BINTI MOHD ALIAS (PUAN)

ONG KAI XUAN (ENCIK)

ROSLINA BINTI ROSLI (PUAN)

ROSNI BINTI SAMSUDIN (CIK)

TAN PENG CHONG (ENCIK)

TAN YAN HONG (ENCIK)

TAN YEONG SHING (ENCIK)

TEOH CHERN ZHONG (ENCIK)

YEOH KEAN KEONG (ENCIK)

YEW CHEE LAM (ENCIK)

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2010

Senarai Nama Penerima Pingat dan Bintang Persekutuan Pengakap Malaysia Tahun 2010

Bintang Semangat Rimba Perak

LIP KOK CHAI (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Gemilang

HAMZAH BIN MD ALI (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Cemerlang

BEH HONG THIEW (ENCIK)

MD ALI BIN ISMAIL (HAJI)

 

Pingat Perkhidmatan Setia

ANUAR BIN SHA’ARI (ENCIK)

HAZLISHAM BIN HANAFIAH (ENCIK)

MOHAMMAD SABHI BIN OTHMAN (ENCIK)

MOHD ZUBER BIN ALI (ENCIK)

NOOR ZAIMY BINTI YAAKUB (PUAN)

ROZHAN BIN YAHAYA (ENCIK)

 

Pingat Perkhidmatan Lama

ABD. MALEK BIN KHALID @ TALIB (ENCIK)

KOMALA DEVI A/P KARUPAYAH (PUAN)

 

Pingat Perkhidmatan Baik

CHAN HONG WAI (ENCIK)

GOH SAY LEONG (ENCIK)

GOH THEAN YU (ENCIK)

HO CHEE KEAN (ENCIK)

IBRAHIM BIN KASA (ENCIK)

JAYA PRAGASAM A/L SUPPIAH (ENCIK)

MOHD FADZLI BIN ABU HASSAN@HASHIM (ENCIK)

MOHD ZAIDI BIN HASSAN @ OTHMAN (ENCIK)

NG CHENG WEI (ENCIK)

OI SIOU HEAN (ENCIK)

ROSANIZA BINTI ABDUL KALIM (CIK)

TAN CHOOI POH (ENCIK)

TAN YOKE KHOON (ENCIK)

TEOH KHENG LIN (ENCIK)

YAP YAN CHEU @ YEAP EAN CHOH (ENCIK)

ZULKHAIRY BIN GHAZALI (ENCIK)

 

Sijil Kepujian Ketua Pengakap Negara

AHMAD SUHAILI BIN AHMAD TAJUDDIN (ENCIK)

ANDRIAN SANI BIN SAHIMI (ENCIK)

AZAHAIRI BIN ABD AZIZ (ENCIK)

CHANG WEI YAN (ENCIK)

CHOY KER WOON (CIK)

EDWIN TOOLSERAM (ENCIK)

FATIMAH BINTI AZALI (CIK)

HAZIAH BINTI MOKHTAR (PUAN)

LEE KOK WAH (ENCIK)

LEE TOONG LEON (ENCIK)

LIAU CHUN MENG (ENCIK)

LOO CHIN CHOONG (ENCIK)

MOHAMMAD SYAFIQ BIN ALI (ENCIK)

NG CHOOI YAO (ENCIK)

OOI YUEN WEI (ENCIK)

REDZUAN BIN RUSLAN (ENCIK)

TAN WENG SON (ENCIK)

WONG KOK NIAN (ENCIK)

 

 

Senarai Nama Penerima Medallion

Senarai Nama Penerima APR Scout Executives Medallion

(Rekod Dari Tahun 2015 - Sekarang)

No (Tahun)

Nama

No. Siri

1 (2015)

ONG SHY HANN

474

2 (2015)

TAN SOW SUNG

477

 

 

 

Senarai Nama Penerima Medallion BMC PPM

(Rekod Dari Tahun 2013 - Sekarang)

No (Tahun)

Nama

No. Siri

Gold

1 (2013)

HAJI ZULKAFLI BIN KAMARUDDIN

BMCM 047

2 (2013)

HENG SOO PENG

BMCM 049

3 (2013)

CHEW CHING YEE

BMCM 051

4 (2013)

WONG KOK NIAN

BMCM 052

5 (2013)

TEOH KHENG LIN

BMCM 053

6 (2013)

NG CHENG WEI

BMCM 054

7 (2013)

ONG KAI XUAN

BMCM 055

8 (2013)

TAN SOW SUNG

BMCM 060

9 (2013)

ONG SHY HANN

BMCM 070

10 (2013)

TAN PENG CHONG

BMCM 090

 

 

 

Silver

1 (2014)

HENH ZIN MOON

BMCM-S 029

2 (2014)

LEE HOOI HOOI

BMCM-S 031

Senarai Nama Anugerah Pengakap Raja

Senarai Nama Anugerah Pengakap Raja

(Rekod Dari Tahun 2011 - Sekarang)

Tahun 2011

GARY POH KWOR XIANG

SMJK HENG EE

21 GTS

HEAH JUN JIE

SMJK JIT SIN

23 BM

JEREMY CHEANG JENN REN

SMJK HENG EE

21 GTS

LAI JIN XIANG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

NG KHAI WEN

SMJK JIT SIN

06 BM

ONG WEI YEE

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

OOI WOOI KEONG

SMJK HENG EE

21 GTS

OOI ZI SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

PUAH PERNG PING

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

PUAH PERNG YANG

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

TAN KEN NORD

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN KHAI SHIANG

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN ZI JIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

TANG YEE MEI

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

VICTORIA TAN PHOOI KHEI

SM SRI PINANG (SWASTA)

17 GTU

YEAP SHANG YUAN

SMJK HENG EE

21 GTS

YEOH QI JUN

SMJK JIT SIN

06 BM

ZHUO SHIK MING

SMJK JIT SIN

06 BM

 

Tahun 2012

JORDAN A/L IRUTHEEYANATHAN

SMK ST. MARK

10 BW

MAIYUNIZA BINTI MAZLAN

SMK SRI MUDA

18 BW

MUHAMAD AMIRUL AIZAD BIN AB MALEK

SMK DATUK HAJI AHMAD SAID

41 BW

NOOR ATIKAH BINTI ABDUL RAHMAN

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR AZIRA BINTI MD RADZI

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR FATIHAH BINTI ABD RAZAK

SMK SRI MUDA

18 BW

NOR SHUHADA BINTI JASMI

SMK SRI MUDA

18 BW

NUR SYUHADA BINTI ABDUL RAZAK

SMK SRI MUDA

18 BW

NURSYAHIRAH IZZATI BINTI KHAIRIL

SMK SRI MUDA

18 BW

NURUL SYAZWANA BINTI MOHD ZIN

SMK SRI MUDA

18 BW

SALIMAH BINTI MOHAAMED DESA

SMK SRI MUDA

18 BW

SYAHIDATUL HUSNA BINTI MOHAMMAD SABHI

SMK SRI MUDA

18 BW

UMMI SOFIA BINTI ABD. RASHID

SMK SRI MUDA

18 BW

 

Tahun 2013

ANG CHOW SHENG

SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH

54 BW

CHAN WEI YANG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHEW MING CHAN

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHEW WEI LOON

SMJK HENG EE

21 GTS

CH'NG KHAI YUEN

SMJK HENG EE

21 GTS

KOAY ZHI XI

SMJK CHUNG LING

11 GTS

LIM BEI SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

LIM WEI HANG

SMK SIMPANG AMPAT

24 NT

ONG YU SHEN

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

OOI YEONG SHENG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

QUAH FU YONG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

SAW SZE WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

TAN JING KAI

SMK BERAPIT

40 BM

TAN PEI SENG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

YEOH LENG WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

 

Tahun 2014

CHE ZUHAIRI BIN CHE SHOWPI

SMK SRI MUDA

18 BW

CHONG FOONG LOONG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

DANIEL ONG ZHONG KIONG

SMJK HENG EE

21 GTS

DWAY LI DE WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

IVAN KOK CHENG JIN

SMJK HENG EE

21 GTS

KANG KIAH TIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

KOR YING ZHENG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LAI JIA YONG

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LEAN LI JIE

SMJK HENG EE

21 GTS

LEE CHIA CHIE

SM JIT SIN (PERSENDIRIAN)

29 BM

LIM CHUN XIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

LIM WEI LUN

SMK TAMAN PERWIRA

68 BM

MOHAMAD NASRI BIN AHMAD BUKRI

SMK POKOK SENA

78 BW

MUHAMAD AMIRUL AMIN BIN AZHAR

SMK DATO’ KAILAN

70 BW

MUHAMMAD AMMAR BIN HASHIM

SMK POKOK SENA

78 BW

MUHAMMAD AZRUL FARIZAL BIN MOHD RASHID

SMK SRI MUDA

18 BW

NG WAI JIAN

SMJK JIT SIN

06 BM

OOI JIN FU

SMJK JIT SIN

06 BM

TAN HOOI MIN

SMK BERAPIT

40 BM

TAN KEAN AN

SMK BERAPIT

40 BM

TAN KUN WEI

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN SIA CHIAN

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN YING XIN

SMJK SACRED HEART

04 BP

TEH JUN SHENG

SMJK HENG EE

21 GTS

THEU ZHI YAO

SMJK JIT SIN

06 BM

THOR HOCK WELL

SMJK JIT SIN

06 BM

 

Tahun 2015

OOI JIA WEI

SMK TAMAN PERWIRA

68 BM

TAN CHIN HONG

SMJK CHUNG LING

11 GTS

CHAN KOK KEONG

SMJK HENG EE

21 GTS

CH'NG MING WEI

SMJK HENG EE

21 GTS

JACQUELINE LAW KHAI CHI

SMK BERAPIT

40 BM

KEE JES SE

SMK BERAPIT

40 BM

LAW TAM ME

SMK BERAPIT

40 BM

OOI JUN GENG

SMK JALAN DAMAI

20 BM

TAN HONG

SMJK HENG EE

21 GTS

TAN REN SHENG

SMJK JIT SIN

06 BM

THIEN RUAN YUAN

SMJK HENG EE

21 GTS

WONG HANSON

SMJK HENG EE

21 GTS